Články

Katastr nemovitostí a rozestavěná stavba

16.10.2014

Kdy je možné zapsat rozestavěnou stavbu do katastru nemovitostí a jak zápis probíhá?

Aby byla stavba zapsána do katastru, je třeba ji rozestavět alespoň do takového stavu, kdy je zřetelné stavebně-technické a funkční uspořádání prvního nadzemního podlaží. Zároveň je třeba danou nemovitost odborně zaměřit a vyhotovit geometrický plán. Pokud bude tento plán odpovídat všem potřebným normám, dojde na katastru k zápisu rozestavěné stavby do listu vlastnictví.

Zpět

29.10.2014
Velkorysý purismus

adresa: Ronalda Regana, Praha 6 - Bubeneč styl: minimalismus benefity: možnost přizpůsobit byt individuálním potřebám, blízkost centra a městských parků, bezpečnost a nonstop concierge servis.

28.10.2014
Život s legendou

adresa: Vila Winternitz, Na Cihlářce 10, Praha 5 styl: pravověrný funkcionalismus benefit: možnost na vlastní kůži zjistit, proč se Adolf Loos zapsal do historie architektury

27.10.2014
Ahoy!

adresa: Vltava (kdekoli, kde dostanete povolení zakotvit) styl: minimalistický hi-tech benefit: u snídaně můžete krmit labutě.

27.10.2014
Vyhraněná krása

adresa: Vnislavova 4, Praha 2, Výtoň styl: expresionismus benefity: můžete se tu cítit jako hvězdy, protože na chodníku před domem neustále někdo postává s fotoaparátem zaměřeným na váš dům.

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD