Články
06.10.2014
Hypotéka na koupi pozemku a stavbu domu.

Rádi bychom si sjednali hypotéku na koupi pozemku a stavbu domu, ale máme jen doklady k pozemku. Stavební povolení jsme zatím nedostali. Máme šanci na získání úvěru?

03.10.2014
Finanční poradna: Jak financovat nemovitost ve výstavbě

Získat hypotéku na dům, který existuje, není nijak náročné. Prostředky na koupi jednorázově načerpáte od banky a rovnou si za ně pořídíte dům i s pozemkem. V případě, že vaše vysněná nemovitost stojí jenom na papíře, je situace jiná.

01.10.2014
Jak koupit či prodat nemovitost přes realitní kancelář

Hned na začátku prodeje či koupě nemovitosti nás čeká rozhodnutí. Oslovit realitní kancelář, nebo spustit akci vlastními silami? Realitka je jistota, navíc za nás vyřídí spoustu potřebných záležitostí. Ve druhém případě ušetříme peníze, ale zabere nám to hodně času.

23.04.2014
Dostavba trasy A zvyšuje ceny bytů i činže

Prodloužené metro ve směru na Motol pomůže k lepším ziskům také majitelům bytů. Nové stanice totiž nejen zvyšují ceny rezidenčních nemovitostí, ale otevírají jejich vlastníkům rovněž cestu k inkasu vyšších nájmů. „Dostavba metra ceny bytů v lokalitě z hlediska nárůstu cen již ovlivnila,“ uvedl realitní makléř Petr Vomastek ze sítě Century 21. Majitelé...

22.03.2014
Neblázněte, pronájmem nevyděláte, radí zkušená čtenářka

Je mi upřímně líto lidí, kteří investují svoje těžce nabyté prostředky na zakoupení bytu. Nemovitost často opraví s tím, že ji budou dlouhodobě pronajímat. Věří, že tak své úspory nejlépe zhodnotí. To ale v podstatě není možné, píše čtenářka Šárka.

18.03.2014
Sazby hypoték zase padají, ideální doba pro pořízení bydlení trvá

Úroky se opět blíží loňskému minimu. Z lednových 3,08 procenta klesla v únoru průměrná sazba hypoték na 3,01 procenta. A vzrostl zájem o hypotéky.

17.03.2014
Developerský projekt Nové Obříství

Kompletně zasíťované pozemky, zkolaudované inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace, plyn, optické kabely), zkolaudované komunikace, chodníky a veřejné osvětlení.

13.03.2014
Exekuce. Hrozba, nebo příležitost?

Každý zkušený realitní makléř ví, že prodej nemovitosti zatížené exekucí je složitý. Kupci často o takové objekty nemají zájem. Pokud se však najde nějaký zájemce, právní komplikace spojené s exekucemi transakci často zhatí.

12.03.2014
Hypotéky: Bydlení je nejdostupnější v novodobé historii

Nejhůře je na tom Praha, kde ani nejvyšší platy nevyrovnají vysoké ceny bytů.

11.03.2014
Investice do nemovitosti vynese víc než spoření. Pět praktických rad.

Až do vypuknutí finanční krize byly nemovitosti velmi populární investicí. I mezi drobnými investory se našla řada takových, kteří si koupili pozemek nebo byt, a pak už jen spokojeně sledovali, jak jeho cena roste. To krize změnila.

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD