Kariéra

Kariéra ve společnosti Czech consulting and development

Do své pobočky v Praze hledá kolegu na pozici:

Realitní makléř – senior

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělaní
  • komunikační a organizační schopnosti a vyjadřovací schopnosti
  • obchodní talent, spolehlivost, kreativitu a flexibilitu
  • základy práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • analytické myšlení a rozhodnost
  • reprezentativní vystupování
  • trestní bezúhonnost
  • vlastní automobil a notebook výhodou
  • trvalé bydliště v Praze (výhodou, nikoliv podmínkou)

Popis pozice

  • zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitostí
  • zpracování nabídek
  • zajištění prohlídek, kontakt a jednání s klienty
  • nábor nemovitostí
  • obchodní činnost
  • telefonický a osobní kontakt s klienty

Nabízíme

  • perspektivní práci na trhu
  • zázemí silné společnosti
  • kompletní školení v oboru realit
  • možnost profesního růstu na pozici Manažera kanceláře
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v moderním prostředí
  • kompletní vzdělávací systém a školení v oboru realit
  • moderní a efektivní systém práce
  • přátelský kolektiv
  • hodnocení formou zajímavého provizního systému
  • zvýhodněné tarify na mobilní telefon
  • možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry (postup na pozici Manažera)
  • plat: fix + provize

Datum nástupu: Možný ihned
Lokalita: Praha a Střední Čechy
Pracovní úvazek: Práce na ŽL
Nabízený plat: Garantujeme odměnu 10.000 Kč měsíčně

Máte-li zájem stát se realitním makléřem, pošlete nám svůj životopis na adresu kariera@ccdcz.cz. Do předmětu e-mailu napište “Realitní makléř - senior”.

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD