Nové Obříství, Obříství, okres Mělník


Projekt již byl realizován

Nové Obříství Nové Obříství Nové Obříství

Zobrazit celou galerii

Pozemky pro výstavbu RD v obci Obříství. Jedná se o lukrativní a velmi klidnou lokalitu vhodnou pro rodinné bydlení v přírodě nedaleko Prahy (vhodné i pro sportovce a rybáře). Pozemky od 800 m2 do 1.000 m2 jsou rovinaté s výhledem do širého okolí a přírody v blízkosti Labe v nezáplavové zóně! Celková plocha řešeného území je 68.000 m2 a lokalita je urbanisticky velice dobře zpracována tak, aby odpovídala modernímu charakteru bydlení. Pozemky jsou odděleny od hlavní komunikace protihlukovou stěnou, osvětleným chodníkem. Inženýrské sítě  jsou již zkolaudovány (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optický kabel). Nyní probíhá výstavba vnitřní osvětlené komunikace. V rámci projektu Nového Obříství bude součástí přímo této lokality dětské hřiště, další mateřské školky a zóny občanské vybavenosti. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – nová škola, lékaři, pošta, obchody, restaurace a mnoho dalšího. Do Prahy dojedete za cca 15 min autem, do Mělníka za cca 5 min. Přímo u těchto pozemků je nová autobusová zastávka v obou směrech, která zajišťuje spojení na metro Letňany a Prosek.

ID projektu:DE10
Kategorie:Pozemek
Podkategorie:Pro výstavbu
Typ nabídky:Prodej
Cena:Projekt již byl realizován
Stavba:Rodinný dům
Typ budova:Montovaný
Stav:Projekt
Vlastnictví:Osobní
Typ objektu:Samostatný
Okolní zástavba:Obytná
Typ domu:Patrový
Převod do OV:Ano
Kraj:Středočeský
Adresa:Obříství
okres Mělník
Umístění:Okraj obce
Balkón:NE
Lodžie:NE
Terasa:NE
Sklep:NE
Bazén:NE
Parkovací stání:NE
Kryté parkovací stání:NE
Garáž:ANO
Topení:Ústřední - plynové
Voda:Dálkový rozvod
Rozvod plynu:Plynovod
Typ odpadu:Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace:Asfaltová
Elektřina: 230V
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Inženýrské sítě: Voda, Plyn, Elektro, Kanalizace
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Telekomunikace: Telefon, Internet

Zvažujete nové bydlení v rodinném domě blízko Prahy s kompletní občanskou vybaveností, infrastrukturou a dopravní dostupností? Hledáte kvalitu a rychlost výstavby certifikovaným systémem, nízkou energetickou náročnost stavěných objektů, zdravotní nezávadnost používaných materiálů a šetrnost k životnímu prostředí? Společnost Czech consulting and development s.r.o. jako výhradní prodejce pozemků a rodinných domů v projektu „Nové Obříství“ nedaleko hlavního města Prahy nabízí ve spolupráci se společností HAAS Fertigbau rychlé a kvalitní bydlení. Developer a investor projektu Nové Obříství společnost Obříství Development s.r.o. nabízí prostřednictvím výhradního prodejce prodej 54 stavebních pozemků o velikosti od 800 do 1.000 m2 ve velmi atraktivní lokalitě a obci Obříství necelých 15 min. autem do Prahy. Stavební pozemky se nachází na začátku obce Obříství a celková plocha řešeného území je 68.000 m2. Celá lokalita je urbanisticky velice dobře zpracována tak, aby odpovídala modernímu a bezpečnému charakteru bydlení.

Lokalita bude vybavena kompletními inženýrskými sítěmi – plyn, elektřina, vodovod, kanalizace, dále zde bude vybudovaná místní komunikace, chodníky, zeleň a veřejné osvětlení. Inženýrské sítě jsou v lokalitě před kompletním zhotovením a kolaudace všech inženýrských sítí je plánována na duben roku 2012. Občanská vybavenost obce je ve srovnání s okolními obcemi na velmi vysoké úrovni. V obci je velká moderní škola, školka, zdravotnické zařízení s ordinací dětského, praktického a zubního lékaře, poštovní úřad, obec je plynofikována, má vodovod a připojení na kanalizaci s ČOV. Ve spolupráci s předním dodavatelem certifikovaných montovaných rodinných domů společností HAAS Fertigbau jsme zahájili jak prodej jednotlivých pozemků pro samostatné rodinné domy, tak možnost výstavby rodinných domů od společnosti HAAS Fertigbau v různých standardech vybavení, rozestavěnosti a stupních dokončení o velikosti od 4+kk až 5+1, s užitnou plochou od 115 m2 do 173 m2.


zpět

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD


Kontakt na makléře

Náš makléř Vám velmi rád zodpoví jakékoli dotazy. Neváhejte se prosím na něj s čímkoli obrátit, je tu pro Vás.

Petr Král Ing. Petr Král, MBA, MSc
+420731427655
petr.kral@ccdcz.cz

Poslat na e-mail


Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD