Nové Obříství, Obříství, okres Mělník


Projekt již byl realizován

Nové Obříství Nové Obříství Nové Obříství

Zobrazit celou galerii

Pozemky pro výstavbu RD v obci Obříství. Jedná se o lukrativní a velmi klidnou lokalitu vhodnou pro rodinné bydlení v přírodě nedaleko Prahy (vhodné i pro sportovce a rybáře). Pozemky od 800 m2 do 1.000 m2 jsou rovinaté s výhledem do širého okolí a přírody v blízkosti Labe v nezáplavové zóně! Celková plocha řešeného území je 68.000 m2 a lokalita je urbanisticky velice dobře zpracována tak, aby odpovídala modernímu charakteru bydlení. Pozemky jsou odděleny od hlavní komunikace protihlukovou stěnou, osvětleným chodníkem. Inženýrské sítě  jsou již zkolaudovány (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optický kabel). Nyní probíhá výstavba vnitřní osvětlené komunikace. V rámci projektu Nového Obříství bude součástí přímo této lokality dětské hřiště, další mateřské školky a zóny občanské vybavenosti. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – nová škola, lékaři, pošta, obchody, restaurace a mnoho dalšího. Do Prahy dojedete za cca 15 min autem, do Mělníka za cca 5 min. Přímo u těchto pozemků je nová autobusová zastávka v obou směrech, která zajišťuje spojení na metro Letňany a Prosek.

ID projektu:DE11
Kategorie:Pozemek
Podkategorie:Pro výstavbu
Typ nabídky:Prodej
Cena:Projekt již byl realizován
Stavba:Rodinný dům
Typ budova:Montovaný
Stav:Projekt
Vlastnictví:Osobní
Typ objektu:Samostatný
Okolní zástavba:Obytná
Typ domu:Přízemní
Převod do OV:Ano
Kraj:Středočeský
Adresa:Obříství
okres Mělník
Umístění:Okraj obce
Balkón:NE
Lodžie:NE
Terasa:NE
Sklep:NE
Bazén:NE
Parkovací stání:NE
Kryté parkovací stání:NE
Garáž:ANO
Topení:Ústřední - plynové
Voda:Dálkový rozvod
Rozvod plynu:Plynovod
Typ odpadu:Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace:Asfaltová
Elektřina: 230V
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Inženýrské sítě: Voda, Plyn, Elektro, Kanalizace
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Telekomunikace: Telefon

Některé rodinné domy mají též garáž nebo kryté garážové stání. Mezi nejoblíbenější rodinné domy tohoto certifikovaného dodavatele montovaných rodinných domů s dlouholetou tradicí na Českém trhu v tomto segmentu patří například dům s označením HARMONY 1 a HARMONY 4. Hlavní specifika certifikovaného montovaného domu Haas Fertigbau tkví v používání pouze těch nejkvalitnějších stavebních materiálů, prvků a systémů, v rychlosti certifikované výstavby, ve výhodných cenách rodinných domů, v seriozním přístupu ke klientovi a v neposlední řadě také v tradici a zkušenostech společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. v oboru dřevostaveb. Developer a prodejce projektu společně s dodavatelem certifikovaných montovaných rodinných domů v ceně pozemku a rodinného domu „na klíč“ nabízí například; z části podlahové topení, možnost výběru z několika vzorů dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, dekorů dveří, sanity a 1 garážové stání.

Největší devizou našich montovaných rodinných domů od společnosti HAAS Fertigbau je jejich velmi nízká energetická náročnost, což zcela určitě ocení každý majitel rodinného domu. Dalším kladem těchto rodinných domů je bezesporu jejich krátká doba výstavby, a to zhruba 3 měsíce. Stavby HAAS FERTIGBAU je možno realizovat v různém rozsahu od dodávky jednotlivých stavebních dílců, přes hrubé stavby, až po výstavbu kompletně na klíč. Konečný rozsah dodávky je do značné míry ovlivňován klientem a je možno jej kombinovat i podle podlaží apod. Jedná se např. o varianty rodinných domů, kde je přízemí dokončeno na klíč (a tudíž je možno jej ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle možností a požadavků klienta. Takovéto etapové rozdělení průběhu výstavby velmi efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachovává možnost rozšíření rodinného domu do budoucna. Kvalita výstavby je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány. Díky kvalitnímu systému, jeho dokonalému zpracování a mnohaletým zkušenostem z realizované výstavby je garantována záruka na statiku 25 let. Stavební pozemky se nachází na začátku obce Obříství 18 km od hl. města Prahy, přibližně 15 min. autem.


zpět

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD


Kontakt na makléře

Náš makléř Vám velmi rád zodpoví jakékoli dotazy. Neváhejte se prosím na něj s čímkoli obrátit, je tu pro Vás.

Petr Král Ing. Petr Král, MBA, MSc
+420731427655
petr.kral@ccdcz.cz

Poslat na e-mail


Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD