Reference

Reference společnosti Czech consulting and development

EURODEVELOPMENT a.s.

Spolupracuje naší společnosti EURODEVELOPMENT a.s. při vyhledávání stavebních pozemků pro naše akvizice v rámci výstavby rodinných domů v blízkém okolí Prahy.

Zobrazit referenci

Pražská teplárenská a.s.

Spolupráce naší společnosti Pražská teplárenská a.s. se společností Czech consulting and development s.r.o. při zajištění kompletních a komplexních analýz nemovitého majetku ve vlastnictví společnosti Pražská teplárenská a.s. na území hl. města Prahy. 

Zobrazit referenci

Michal Urbánek

Spolupráce napříč činnostmi pana Ing. Petra Krále ve společnostech Advantage Reality s.r.o., Coldwell Banker Česká republika a Czech consulting and development s.r.o. na projektech v součinnosti s propagací, designem a marketingem.

Zobrazit referenci

Coldwell Banker Česká republika

Spolupráce a přímé zapojení do přípravných procesů, které měli přivést mezinárodní, původně americkou, realitní celosvětovou franšízovou značku Coldwell Banker, která nyní participuje ve více než 50ti zemích světa a má za sebou více jak stoletou historii, která z ní činí nejstarší realitní síť na světě, do České republiky. Spolupráce se soustředila především na komunikaci, která obsahovala vyjednávání o udělení master frančizové licence pro Českou republiku, přípravu kompletní smluvní dokumentace, zajištění marketingových nástrojů, SW aplikací a finančních instrumentů se společností Coldwell Banker Real Estate LLC., která je americkou a zároveň mezinárodní centrální pobočkou, resp. místem hlavní celosvětové koordinace celé frančízové realitní sítě Coldwell Banker.

Zobrazit referenci

Obříství development s.r.o.

Spolupráce na developerském projektu “Nové Obříství”, jenž je součástí obce Obříství v okrese Mělník. U tohoto developerského projektu zajišťuje společnost Czech conmsulting and development s.r.o., od samého začátku odbornou supervizi počínaje nákupem a přípravou pozemků pro residenční výstavbu, změny a doplnění územního plánu obce Obříství, zajištění kompletní smluvní dokumentace s prodávajícími, výběrového řízení na generálního dodavatele inženýrských sítí, zajištění kompletní projektové dokumentace a zajištění souhlasů DOSS od zajištění územního řízení až po stavení povolení jednotlivých inženýrských sítí, koordinační činnost vlastní stavební činnosti při budování inženýrských a telekomunikačních sítí až po kolaudace.

Zobrazit referenci

Realogy Corporation

Participace na procesu rozšíření nadnárodní realitní společnosti Coldwell Banker v dalších zemích Střední Evropy. Společnost Realogy Corporation sídlící ve Spojených státech amerických, resp. složka Realogy Franchise Group je zakladatelem a majoritním vlastníkem celosvětové franšízové realitní sítě Coldwell Banker, která je současně nejstarší realitní sítí na světě.

Zobrazit referenci

Váš Byt, s.r.o.

Příprava projektu výstavby 49 RD v obci Býkev, okres Mělník. Projekt byl připraven tzv. na „zelené louce“ v období let 2006 - 2007. Projekt by připraven od výkupu pozemků od jednotlivých vlastníků, zajištění právních podkladů a dokumentací, projednání změny územního plánu obce Býkev, zpracování základní urbanistické studie a projektové dokumentace k ÚR a SP, projednání s dotčenými orgány státní správy a samosprávy, projednání a vydání pravomocných stavebních povolení, včetně založení účelové společnosti s ručením omezeným pro účely tohoto projektu a přípravy a zajištění projektového financování výstavby rodinných domů bankovním domem.

Zobrazit referenci

ČIA, o.p.s

Příprava a realizace na přelomu let 2007 a 2008 pro společnost ČIA, o.p.s. analýzu pražského trhu administrativních a kancelářských prostor pro budoucí potřeby této společnosti.

Zobrazit referenci

Váš názor nás zajímá!

Máte-li otázku, sdělení, připomínku, nabídku nebo poptávku, můžete nás kontaktovat
pomocí webového formuláře:

Preferuji být kontaktován/a prostřednictvím

emailu telefonu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Přeji si na mnou uvedenou e-mailovou adresu dostávat novinky o aktuálních nabídkách CCD